+370 462 46444
I-V 10:00-19:00
VI 10:00-14:00

Fotodrobės

Rodoma: 14 14
Rodyti po:2050100
Atvaizduoti:
  1. 1 iš 1 puslapių
  2. 1
  3. 14 14 prekių

Fotodrobė - tai originalus drobinis paveikslas su Jūsų pasirinkta nuotrauka. Drobės su nuotrauka internetu užsakomos labai paprastai ir greitai. Jums tereikia išsirinkti norimą nuotrauką spaudai ir įkelti ją prie pasirinkto formato drobės, užpildyti kelis duomenis ir viskas!

Drobės su nuotrauka gaminamos Lietuvoje, todėl pagaminamos itin greitai. Užsakant nuotrauką ant drobės įsitikinkite, kad pasirinkta nuotrauka drobės spaudai yra pakankamos kokybės. Drobių gamintojai rekomenduoja, kad nuotrauka būtų ne mažiau 300dpi. Keliant mažesnės kokybės nuotraukas, gamintojai už drobės kokybę neatsako. Kitu atveju - kokybė ir profesionalus vaizdas garantuojamas.

Drobių gamyba internetu - tai greitas ir patogus procesas, kai užsakyti drobes galite neišeję iš namų bet kuriuo paros metu ir Jūsų užsakymas iškart bus pradėtas vykdyti. Jūsų nuotrauka specialiaus sublimacinio printerio pagalba atspaudžia nuotrauką ant pačios drobės. Vėliau drobė dedama ant medinio bageto, kuris suteikia drobei paveikslo formą ir paverčia ją fotodrobės paveikslu.

Nuotrauka ant drobės atspaudžiama kokybiškais dažais ir padengiama apsauginiu sluoksliu, todėl nereikia baimintis, kad paveikslas išbluks, apdulkės ar susiteps. Fotodrobę galima valyti lengvai drėgnu skudurėliu, nespaudžiant paviršiaus ir taip atnaujinti fotodrobės spalvas praėjus metams ar daugiau.

Jei kils klausimų kas yra fotodrobių gamyba, kaip jas užsakyti - klauskite mūsų el.paštu: prekyba@fotofabrikas.lt ir mes Jums padėsime!